Egri Városi Sportiskola ’A’ - HTE-Gladiátorok 67-77
NYKK Eötvös ’A’ - HTE-Gladiátorok 91-72

Dobott pontok: Szarvas Antal 2p., Nagy Levente 15/3p., Orosz György, Szabó Benedek 37/6p., Györössi Márk 22p., Veress Bence 2p., Pálfi Simon 4p., Mirkó László 24p., Torma Tibor 14p., Kovács Norbert 12p., Veress Balázs 22p., Rácz Imre, Szabó Tamás,Kathi Balázs.

Edző: Szabó Tibor.

Szabó Tibor edző: „A megyeszékhely legjobbjait győztük le nagyszerű játékkal. Egy félidőn keresztül nem nagyon találtuk a védőtávolságot, de a második félidőre védekezésünk és támadó játékunk is nagyon feljavult. Óriási küzdeni tudásról tettünk ma is tanúbizonyságot. Hatalmas siker volt ez, de néhány óra múlva már a döntőre kellett koncentrálnunk. Nyíregyháza legjobbjain is megpróbáltunk felülkerekedni, de már nem voltunk olyan élesek, mint az első mérkőzésen. Ezzel az eredménnyel jelenleg a 2. helyen állunk a 16 csapatos csoportunkban. Maradtunk az ’A’ csoportban a legerősebbek között. Köszönjük a szurkolást mindenkinek, Pipó Mártonnak pedig a fotókat!”

FUTSAL

Győzelem a rangadón

Az NB I 17. fordulójában a listavezető HTE a tabella második helyén álló Szekszárd együttesét fogadta.

Már a találkozó elejétől kezdődően a HTE dominált, ám az első játékrészben még nem született gól. A második félidő derekán Vígh Renáta átadásából Pádár Anita talált be kétszer is, majd két perccel a lefújás előtt Szekér Anita szerezte meg a harmadik Böszi-találatot egy oldalberúgást követően.

A teltházas találkozó jó színvonalú, izgalmas összecsapást hozott, mely 3-0-s hazai sikerrel zárult, ezzel a HTE továbbra is vezeti az alapszakasz tabelláját.

NB I női futsal, 17. forduló: HTE - Agenta Girls Szekszárd FC 3-0 (0-0)

Gól: Pádár (29', 31'), Szekér (38')
HTE: Torma Lilla - Tell Zsófia, Pádár Anita, Bokor Adrienn, Vígh Renáta, Szekér Anita, Kota Gabriella, Mogyorósi Zsuzsanna, Kovács Anikó. Edző: Quirikó Vivien.

Quirikó Vivien: "Színvonalas, fantasztikus hangulatú mérkőzésen értékes győzelmet arattunk egy jó ellenféllel szemben. A szurkolók, mind a hazai, mind a vendég oldalon, kitettek magukért! Bárcsak minden NB I-es meccsen ilyen hangulat lenne! Gratulálok a csapatnak, szép munka volt!"

KÉZILABDA

NB II férfi felnőtt: HTE – Berettyó MSE 35-28 (13-12)

HTE: Móricz Zsolt (4), Kiss Dávid (1), Takács Gábor (2), Kathi István (6), Reskó Ádám (1), Hajdú János (2), Buczkó György, Barta Balázs, Frank Donát (3), Tóth Tibor, Fábián Dávid, Sóvágó Márton (5), Molnár Zsolt (5), Katonka Tamás (6), Nagy Balázs. Edző: Bakos Károly.

Férfi ifjúsági III. o.: HTE – Berettyó MSE 32-31 (18-12)

HTE: Sóvágó Márton (11), Kovács József, Molnár Zsolt (4), Buczkó György (1), Szolyka László (3), Tályai Tibor, Elek Viktor (1), Rab Gyula (3), Katonka Tamás (5), Szőllős Sándor (4), Uzsoki Dominik, Nagy Balázs, Balogh Szabolcs. Edző: Bakos Károly.

MECCSAJÁNLÓ

2018.02.24. szombat 16:00 óra, Bocskai-csarnok: HTE – Bőcs KSC NB II női felnőtt kézilabda mérkőzés (18:00 órától ifjúsági mérkőzés)

Belépő: 200 Ft.

2018. február 13., kedd 00:00

Sporthírek

Írta:

FUTSAL

Final Fourban a HTE

Február 10-én a budapesti KRSE együttesét fogadta NB I női futsal csapatunk a Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján. A szép számú és fantasztikus hangulatot varázsoló hazai közönség előtt megrendezett találkozón a HTE 8-2 arányban nyert, és ezzel 27-2-es összesítéssel jutott be a március 3-4-én Nyíregyházán megrendezésre kerülő Futsal Magyar Kupa Final Fourba!

Női Futsal Magyar Kupa, negyeddöntő (visszavágó): HTE - KRSE 8-2 (4-1)
Gól: Vígh (3), Pádár (3), Szekér, Kovács.
HTE: Torma Lilla - Tell Zsófia, Pádár Anita, Szekér Anita, Vígh Renáta, Bokor Adrienn, Kota Gabriella, Nagy Anikó, Mogyorósi Zsuzsanna, Kovács Anikó, Mága Alexandra. Edző: Quirikó Vivien.

KOSÁRLABDA

Győzelmek az U11 leány kosárlabda bajnokságban

HTE-Fúriák - Hadházi Farkasok 74-24
HTE-Fúriák - BKGDSE Báránd 41-22

Pipó Márton edző: „Gratulálok a csapatnak, hiszen mindenki szerzett kosarat, és ami külön szívderítő, hogy mindenkinek van akciókosara! Külön gratulálok azoknak, akik kiemelkedően sok pontot tudtak ma szerezni és kijött belőlük, amire képesek jelenleg.”
Dobott pontok: Maszlag Zoé 8p, Szabó Nikolett 24p, Gibárti Dóra 3p, Nagy Katalin 23p, Kovács Enikő 18p, Szerdahelyi Sára 5p, Oláh Nóra 12p, Vass Viktória 2p, Torzsa Lili 4p, Gibárti Gréta 3p, Kacsó Dorina 10p, Biri Barbara 3p. Edző: Pipó Márton.

Megyei férfi felnőtt: HTE - DEAC Öregfiúk 48-51

MECCSAJÁNLÓ

• 2018.02.17. szombat, Bocskai-csarnok, 15:30: HTE – Szekszárd NB I női futsal mérkőzés, 18:00: HTE – DEAC NB II női futsal mérkőzés Belépő: 200 Ft.
  • 2018.02.17. szombat, Középkerti-csarnok, 10.00-18.00: Országos fiú serdülő kosárlabda bajnokság
  • 2018.02.18. vasárnap, Bocskai-csarnok, 16:00: HTE - Berettyó MSE NB II férfi junior kézilabda mérkőzés, 18:00: HTE – Berettyó MSE NB II férfi felnőtt kézilabda mérkőzés Belépő: 200 Ft.

2018. február 06., kedd 00:00

Újabb siker

Írta:

FUTSAL

Az NB I női futsal bajnokság alapszakaszának 16. fordulójában a jó formában lévő zalaegerszegi Ricsilla Futsal együttesét fogadta a HTE. A lányok már az első félidőben eldöntötték a 3 pont sorsát, Tell Zsófia vezérletével négy találatig jutott a Böszi. A második félidőben feljavultak a vendégek, de Torma Lilla remek formában védett, így a HTE kapott gól nélkül hozta le a találkozót. A szépszámú nézőközönség színvonalas mérkőzést láthatott, a Bocskai Katonái szurkolótábor pedig remek hangulatot varázsolt a Bocskai István Ált. Isk. sportcsarnokába. A győzelemmel a HTE továbbra is a tabella élén áll.

NB I női futsal, 16. forduló: HTE - Ricsilla Futsal 4-0 (4-0)
Gól: Tell (2), Pádár, Vígh.

2018. január 30., kedd 09:37

Sporthírek

Írta:

FUTSAL

NB I-es csapatunk a sereghajtó Gyulai Amazonok otthonában lépett pályára. A lányok magabiztos győzelmet arattak, ezzel továbbra is a tabella élén állnak.

NB I női futsal, 15. forduló: Gyulai Amazonok - HTE 2-7 (0-4)
Gól: Pádár (3), Tell (3), Kota.
HTE: Torma Lilla - Tell Zsófia, Pádár Anita, Szekér Anita, Kota Gabriella, Bokor Adrienn, Vígh Renáta, Mogyorósi Zsuzsanna, Kovács Anikó. Edző: Quirikó Vivien.

2018. január 23., kedd 13:58

Sporthírek

Írta:

Rangadót nyert NB I női futsal csapatunk

A Női Futsal NB I 14. fordulójában kiírt Astra-4ig-Kiskunfélegyházi Bulls – Hajdúböszörményi TE mérkőzés a hazai csapat kérésére nem hétvégén került megrendezésre, így a két együttes a pénteki játéknapban egyezett meg.

A találkozónak az impozáns kiskunfélegyházi KÉSZ Aréna adott otthont 19 órától. A Bocskai Katonái szurkolótábor Kiskunfélegyházára is elkísérte a lányokat, akik így az összecsapás első percétől az utolsójáig fantasztikus hangulatban játszhattak.

A találkozó remekül kezdődött a Böszi számára, a lányok szenzációsan kezdték az első játékrészt. A 4. percben Tell Zsófia kezdte meg a gólgyártást egy elképesztő szólót követően, majd Pádár Anita, Vígh Renáta és Szekér Anita szerzett szebbnél-szebb találatot, ezzel a 10. percre már négygólos vezetést szereztünk (0-4). A félidő második felére feljavult a hazai csapat, és a 12. percben Halászi révén szépítettek Dombó János tanítványai (1-4). Több gól nem esett az első húsz percben, így a szünetben háromgólos vendég vezetéssel mentek pihenőre a csapatok.

A második játékrész elejét is a HTE dominanciája jellemezte, ismét Tell Zsófia kezdte meg a gólgyártást (1-5), majd a félidő derekán megint Tell, azután Bokor Adrienn és a fiatal Nagy Anikó növelte a HTE előnyét, így a 32. percben már hétgólos böszörményi vezetésnek örülhettek a szurkolók (1-8). A félidő vége felé becsúszott néhány hiba, amit a Krascsenics-testvérek révén kihasznált az Astra, így a végeredmény 4-8-as HTE-siker lett.

NB I Női Futsal, 14. forduló: Astra-4ig-Kiskunfélegyházi Bulls – Hajdúböszörményi TE 4-8 (1-4)

Gól: Halászi (12’), Krascsenics Cs. (33’), Krascsenics P. (38’, 39’), illetve Tell (4’, 22’, 29’), Pádár (5’), Vígh (6’), Szekér (10’), Bokor (29’), Nagy (32’)

Astra: Farkas Katalin – Görög Zsófia, Gál Tímea, Szabó Boglárka, Halászi Kinga, Rozmis Gabriella, Krascsenics Petra, Godvár Katalin, Krascsenics Csilla, Nagy Anett, Dominika Dikanová, Gelb Mónika, Mészáros Dalma. Vezetőedző: Dombó János.

HTE: Torma Lilla – Tell Zsófia, Bokor Adrienn, Pádár Anita, Vígh Renáta, Szekér Anita, Nagy Anikó, Kota Gabriella, Mogyorósi Zsuzsanna. Vezetőedző: Quirikó Vivien.